info@maliyontem.com 0212 334 06 83

Ar-Ge ve Teşvikler

Mali Yöntem Danışmanlık  Ar-Ge ekibi olarak, farklı sektörlerde Ar-Ge faaliyeti yürüten şirketlerin kendi yapılarına uygun olarak teşviklerden ve nakit desteklerden maksimum düzeyde faydalanabilmelerine yönelik birçok farklı alanda Ar-Ge danışmanlığı hizmetleri sunmaktayız. Bu kapsamda, Ar-Ge merkezi, teknoloji geliştirme bölgeleri ve proje bazlı destekler olmak üzere Şirketler için tüm alternatifleri değerlendirip, Şirketleri bilgilendirerek, uygun destek ve teşviklerden yararlanmaları konusunda Şirketlere destek olmaktayız. Ayrıca, Şirketlerin ilgili mevzuat kapsamında fırsat ve risklerinin belirlenmesine ilişkin denetim ve danışmanlık hizmetleri sağlamaktayız.

Genç liseli kızların erkek arkadaşlarıyla sikiş yaptıkları videoları izlemek için siteyi takip edin genç liseli sex porno videoları.

• Ar-ge, tasarım ve inovasyon uygulamaları kapsamında muhasebe, kurumlar vergisi, katma değer vergisi, damga vergisi ve diğer vergisel uygulamalar kapsamında danışmanlık hizmetleri
• Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu kapsamında mali uygulama danışmanlığı
• Araştırma Geliştirme Faaliyetlerinin Desteklenmesi Hakkında Kanun kapsamında mali uygulama danışmanlığı
• Ar-ge, tasarım ve yenilik maliyesine ilişkin yeminli mali müşavirlik raporlama hizmetleri

Mevcut veya yeni başlayan her türlü projenin teşvik mevzuatı çerçevesinde bir değerlendirmeye tabi tutularak, tüm imkanlardan tam ve yerinde yararlanılıp yararlanılmadığının gözden geçirilmesi, yararlanılabilecek teşviklerin belirlenmesi, alınması, kapatılması aşamalarında danışmanlık hizmetlerini kapsamaktadır.

Danışmanlığını yaptığı firmalara, Yasal Yükümlülükleri yerine getirirken faydalanabilecekleri ‘Yasal Vergisel Avantajları’, ‘Devlet Destekleri’ konusunda stratejik çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.

  • Ekonomi Bakanlığı, Maliye Bakanlığı, SGK, KOSGEB vb kamu kurumlarının sunduğu ekonomik teşvikler
  • Sektörel devlet destek ve teşvik uygulamaları danışmanlığı
  • Serbest Bölgeler Mevzuatı Danışmanlığı
  • Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Mevzuatı Danışmanlığı,